Danalock V3 Z-Wave Akıllı Kilit

Danalock V3 Z-Wave Akıllı Kilit

Anahtarlara veda edin
Danalock V3, akıllı telefonunuzla evinize erişimi kolayca kontrol etmenizi sağlayan kablosuz bir akıllı kilittir. Kayıp veya unutulmuş anahtarlarınız hakkında endişelenmeyi bırakın, kapınızı kilitlemek veya kilidini açmak için akıllı telefonunuzu kullanın.

Danalock V3’ün sahibi olarak, aile üyeleriniz, arkadaşlarınız, misafirleriniz veya temizlikçi gibi yardımcılarınız için sınırsız sayıda dijital anahtar oluşturabilirsiniz. Kalıcı veya geçici erişimi seçerek her kullanıcının erişim seviyesini programlayın. Uyarıları ayarlayın, böylece kilidin ne zaman ve kim tarafından kullanıldığını tam olarak bilirsiniz.

Kolaylığın tadını çıkarın
Danalock V3, Twist Assist ile motorlu kilitleme yardımı sunar. Bu işlev için, başparmağınızla motora dokunmanız yeterlidir.

Bu özelliği etkinleştirdiğinizde, Danalock’u sadece birkaç derece döndürmeniz gerekir ve motor kapıyı sizin için devralır, kilitler veya kilidini açar.

Mükemmel Tasarım
Basit Danimarka tasarımı ve gelişmiş şifreleme algoritması ile Danalock V3 güvenli ve zarif bir kapı kilitleme deneyimi sunar. Minimal yapısı, şık ve fütüristik bir görünüm sağlar.

https://www.youtube.com/watch?v=i8Pa786Ccfk

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim