iPECS UCP

iPECS UCP/ Sanal UCP (v-UCP)

UC&C ve Mobilite Çözümleri için Tümleşik Haberleşmeler Platformu

Kolay, Esnek ve Uygun Maliyetli Platform
iPECS UCP; SMB ve Kurumsal Haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Ericsson-LG Enterprise’ın tümleşik haberleşme platformudur. Çığır açan yenilikçi bir platform olarak iPECS UCP, sorunsuz ve kolayca kurulabilen bir UC ve hareket yeteneği çözümü sunar. Ayrıca iPECS UCP, premium UC için ölçeklenebilir.

iPECS UCP, bir UC ile bütünleşik çağrı sunucusudur. Varsayılan olarak pek çok yerleşik servisler ve çeşitli dahili hat seçenekleri sunar. Müşteriler işletmeleri için çözümü optimize edebilirler. Tüm işletmenin üretkenliğini arttırmak üzere iPECS UCP zengin özellikli uygulamalara bağlanır.

Dahası donanımı değiştirmeye gerek kalmadan sadece lisans satın alarak iPECS UCP’nin kapasitesini kolay bir şekilde attırabilirsiniz. iPECS UCP’in kolay ve basit kapasite artırım lisanslama özelliği gelecekteki işletme için yatırım maliyetlerini azaltmanıza olanak sağlar.

Mevcut ve gelecekteki kurumsal ihtiyaçlarınız için tek bir iPECS UCP donanımıyla kişiselleştirilmiş bir çözüm sunuyoruz.

iPECS UCP ile İş İletişimlerinizi Tasarlayın

Entegre UC ve Telefon Özellikleri
En cazip avantaj olarak, UC özellikleri iPECS UCP’ye yerleştirilmiştir. Kullanıcılar, birden fazla cihazda tek bir kullanıcı arabirimi altında mesajlaşma hizmetleriyle (Görsel Sesli Posta ve SMS vb.) Gerçek zamanlı ses, video ve iletişim durumu bulunan anlık mesajlaşma gibi yerleşik UC özellikleriyle iş verimliliğini ve üretkenliğini artırabilir.

Zengin İş Uygulamaları
iPECS UCP, KOBİ ortamlarında değişen ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak için çeşitli uygulamalar ve mobil istemciler sunar. Ayrıca, RESTfull API entegrasyonunu sağlayarak, konaklama, sağlık ve diğer dikey endüstrilerde olduğu gibi çeşitli 3. Parti çözümleriyle birlikte uyumlu çalışabilirlik sunar.

Zengin Mobilite Özellikleri
iPECS UCP, iş verimliliğini artırmak ve iletişim giderlerini azaltmak için çoklu mobilite çözümleri sunar. iPECS DECT ve IP DECT’in çeşitli seçenekleri, yüksek talep gören mobil çalışanlar için zengin ve güvenilir iletişim sağlar. iPECS UCS mobil istemcisi, harici mobil çalışanlar için masa telefonlarının gücünü akıllı telefonlara veya tablet PC’lere aktarır.

Dağıtık Yapıda Üstün Esneklik
“Modüler UÇTAN-UCA IP Mimarisi” olarak iPECS UCP, sektöre özgü mimariyle esnek ve düşük maliyetli çok noktalı ve şubeli kurulumlara olanak sağlar. Ayrıca, dağıtık yapıdaki esnekliği en üst düzeye çıkarmak için sanallaştırılmış dağıtık yapı mimarisi de desteklenir (iPECS vUCP gereklidir.) Yerel hayatta kalma ve PSTN yük devretme için T-NET (Şeffaf Ağ) veya Network modunda tamamen ağa bağlanabilir. Ayrıca kesintisiz iletişim ortamı için çağrı sunucusu (Yerel / Coğrafi) ve güç yedekliliği sağlar. Esnek T-NET ve yedeklilik sayesinde BT yöneticileri çok noktalı veya şubeli bir mimariyi kolayca yönetebilir. Geniş dağıtık yapı senaryolarıyla işinizde esneklikle kullanın.

Kusursuz Ölçeklenebilirlik
Ölçeklenebilir bir çağrı sunucusu olarak iPECS UCP, işletmelerin isteğe bağlı ağ geçitleri veya abone modüller ile kapasiteyi kolayca genişletmelerine olanak tanır. Buna ek olarak, basit sistem port lisansı, işletme büyüdükçe uygun maliyetli genişletme sağlar. Sadece sistem kapasitesi değil, UC çözümü de dahil olmak üzere iletişim özellikleri basit bir lisansla genişletilebilir veya eklenebilir.

Kurumsal İletişimizi Sanallaştırın
iPECS vUCP (Sanal UCP), sanallaştırma çözümü için ilk iPECS Unified ürünüdür. iPECS vUCP, yazılım tabanlı bir çağrı sunucusu olarak VMware veya AWS sanal ortamında çalışmaktadır. Sanal vUCP sistem yazılım, donanımsal iPECS UCP ve tüm sistem özellikleriyle aynıdır. Eşit kullanıcı deneyimleri altında, iPECS vUCP, iş iletişiminizin esnekliğini ve ölçeklenebilirliğini yapılandırmayı kolaylaştıracaktır. Ayrıca, çeşitli iş uygulamalarını yönetmek ve düşük maliyetli işbirliği yapmak için yenilikçi bir yol sunar, böylece iPECS UCP’nin tüm avantajlarını korurken iş iletişimlerinden yararlanabilirsiniz.

Önemli Özellikler

▪ Dahili iPECS UCS
▪ Dahili iPECS ClickCall
▪ Entegre VoIP
▪ Entegre Sesli Posta
▪ Entegre ACD
▪ Entegre SIP
▪ Entegre Sesli Konferans
▪ Entegre Otel Özellikleri
▪ Mobil Abone
▪ Tek Numara Servisi
▪ Web Üzerinden Geri Arama
▪ Çoklu Grup İçin ACD Çağrı İstatistikleri
▪ ACD Yöneticisi Protokolü
▪ SIP Arayüzü
▪ Alarm Mesajlaşma Sunucusu Arayüzü
▪ Acil Durum / Alarm Çağrı Servisi
▪ Basitleştirilmiş Rehber Araması ve Çağrı
▪ Özel MOH Desteği
▪ VM’den E-posta Yönlendirme
▪ Merkezi Sesli Posta
▪ Merkezi T-NET Network Kontrolü
▪ Coğrafi Sistem Yedekliliği
▪ Webden Yönetimi
▪ Web Kullanıcı Portal
▪ iPECS vUCP İle Sanallaştırma

Uygulamalar

▪ iPECS UCS
▪ iPECS ClickCall
▪ iPECS RCCV
▪ iPECS Attendant (Ofis / Otel)
▪ iPECS IPCR
▪ iPECS CCX
▪ iPECS Report Plus
▪ iPECS NMS

https://www.youtube.com/watch?v=lY2decFsZM0

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim