iPECS eMG800

iPECS eMG800

Kurumsal İletişiminizi iPECS eMG800 İle Dönüştürün
Şirketiniz IP Telefon Hizmetlerine geçiş yapmayı düşünüyor mu? Geleneksel telefon hizmeti ortamınızı koruyarak son IP teknolojisine sahip olmak ister misiniz? iPECS eMG800, esnek IP dönüştürme yeteneği ile hem IP telefon hem de TDM sisteminin işlevselliğini sağlayarak KOBİ ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. iPECS eMG800, PSTN, IP ve mobil ağlarınızı entegre eden oldukça güvenilir, genişletilebilir ve zengin özelliklere sahip bir iş platformudur ve işinizdeki verimliliği artırır.

GÜÇLENDİRİLMİŞ ÖZELLİKLER SETİ
Dahili sistem özellikleri seti ve UC sunucusu, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli uygulama ve işbirliği özelliklerine sahiptir.

Çok Bölgeli Ortamlar için Esnek Konumlandırma
iPECS eMG800, esnek ve düşük maliyetli çoklu firma konumlandırmasına olanak sağlamaktadır. Çok bölgeli konumlandırma, T-NET (Transparan Ağ Oluşturma) veya yerel ayakta kalabilirlik ve PSTN üstlenmesi için Ağ Oluşturma moduna tam entegre olabilir. Esnek T-NET özellikleri ile BT müdürleri kolaylıkla çok bölgeli mimariyi yönetebilir ve kullanıcılar da iPECS eMG800’ün sorunsuz ve güçlü iletişimini deneyimleyebilir. iPECS eMG800, yedeklilik olmadan merkezi çağrı yöneticisi ve aynı zamanda yerel çağrı yöneticisi olarak konumlandırılabilir. Merkezi ve yerel çağrı yöneticileri arasında bir IP bağlantısı ile konumlandırma esnekliği ve genişletilebilirliği gerçekleşmektedir. Büyüyen işletmeler için kullanıcılar, T-NET özelliği ile 2’den fazla konumda konumlandırma yapabilir ve mükemmel maliyet avantajları ile şube veya mobil ofislerini kolaylıkla genişletebilir. (T-NET, 50’ye kadar çağrı sunucusunu barındırmaktadır.)

Acil Durum Hizmeti
iPECS eMG800, sistemin kendisi ile çeşitli acil durum hizmetleri de sunmaktadır (Acil durum arama, Acil durum arama kaydı, Acil durum arama takibi ve Acil Durum/SOS çağrı sistemi, vs.). Entegre acil durum arama hizmeti ile kullanıcılar çeşitli acil durumlar için hızlı tedbir alabilir. Etkin yönetim için bütün acil durum çağrıları acil durum posta kutusunda takip ve kayıt edilmektedir.

Basitleştirilmiş Çoklu Çağrı Yönetimi
iPECS eMG800, kullanıcının sorunsuz iletişimi için çoklu çağrı yönetimi sağlamaktadır. Masaüstü telefonun DSS tuşları, çoklu çağrı yönetme düğmesi olarak kullanılabilir. (Maks. 48 tuş) Daha önceden belirlenen bir tuş ile kullanıcılar çoklu çağrıları yönetebilir. Örneğin, bir kullanıcı telefonda iken aboneye başka bir çağrı gelirse kullanıcı rahatlıkla çağrıya cevap verebilir veya daha önceden belirlenmiş bir düğme ile CID bilgisini transfer edebilir. Kullanıcı çağrıyı cevaplamak isterse yapılmakta olan çağrı otomatik olarak beklemeye alınır. Bu özellik, kullanıcının iletişim rotasını genişletmektedir ve kullanıcılar, basit ve kolay sorunsuz iletişimi deneyimleyebilir.

Entegre ACD
iPECS eMG800, entegre akıllı ACD motoru sunmaktadır. ACD özellikleri, gelen çağrının esnek bir şekilde yönlendirilmesini, temsilci özelliklerinin kolay kullanımını, gerçek zamanlı takip, denetimi ve yönetime raporlama için çağrı kaydı istatistikleri ile birlikte ACD durum mesajlarını sağlamaktadır. Arayana önce bir mesaj dinletilir ve ardından müsait olan temsilciye aktarım yapılır. Temsilcilerden hiçbirinin müsait olmaması durumunda çağrılar, müsait temsilci bekleyen grupta kuyruğa alınır. Basit ACD özellikleri ile temsilcinin iş verimliliği de artar. Aynı zamanda süpervizörler de Temsilci çağrı ekranı ve ACD istatistik raporu özellikleri ile kolay takip ve raporlamada bulunabilir.

Tek Numara Hizmeti
iPECS eMG800, herhangi bir yerde herhangi bir aygıt üzerinde tek numara hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılar, aygıtlar arasında sorunsuz çağrı kontrolü ile çoklu aygıtlar üzerinde istikrarlı bir deneyime sahip olabilir. Örneğin, kullanıcının ana istasyonuna bir çağrı geldiğinde bütün aygıtlar da aynı anda o çağrıyı alacaktır. Tek numara hizmeti ile kullanıcı, iş iletişiminin sürekliliğini deneyimleyebilir.

Entegre Sesli Posta
iPECS eMG800, varsayılan olarak sesli posta hizmetlerinin sofistike ve kolay kullanımını sağlamakta ve isteğe göre sorunsuz bir şekilde genişletilebilmektedir. Entegre sesli posta kanalları, maliyet avantajı sağlamaktadır. (Lisans ile maks. 8 kanal) Aynı zamanda müşteri etkileşimlerini geliştirmek için de pek çok değerli sesli posta özelliği bulunmaktadır. (Çoklu kullanıcı görüşmesi, E-posta bildirisi, art arda VM bağlama, birden fazla yerdeki işletmeler için Merkezi veya Dağıtılmış sesli posta hizmetleri ve birden fazla dilde hizmet, vs.) Bu özellikler, kullanıcıların kullanımlarını ve verimliliklerini artırmak üzere tasarlanmıştır.

Çok Katmanlı Mobilite ve Mobil Genişleme
iPECS eMG800, mobilite çözümleri için maksimize edilmiştir. Kullanıcılar, ofis ortamını göz önünde bulundurarak hem ofis içi hem de ofis dışı çoklu mobilite çözümleri oluşturabilmektedir. Ofis içerisinde IP DECT, DECT ve Wi-Fi telefonlar kullanılabilir. Ve ofis dışında iken iPECS UCS mobil istemci, mobil çalışanlar için zengin iletişim özellikleri içermektedir. İlave olarak Mobil genişleme özelliği de sorunsuz iletişim ve kullanım kolaylığı için sağlanmaktadır. Mobil genişleme üzerinden çağrılar sorunsuz ve kolay bir şekilde masa telefonu ve mobil telefon arasında yönlendirilebilmektedir.

Kolay Sesli Konferans
iPECS eMG800, düşük maliyetli işbirliği için dahili sesli konferans köprüsüne sahiptir ve isteğe bağlı olarak sorunsuz bir şekilde genişletilebilir. Gömülü konferans özellikleri ile kullanıcılar eskisinden daha kolay işbirliği yapabilir. 3 türde sesli konferans özelliği bulunmaktadır. Konferans Grupları, önceden oluşturulmuş konferans üyeleri tarafından bütün üyeler için grup araması başlatılabilir. Konferans Odaları, önceden belirlenmiş konferans odası üyeleri, herhangi bir zamanda herhangi bir aygıttan şifre ile konferans odasına erişimde bulunabilir. Ve son olarak Ad-hoc (Geçici) Konferans, bu çok gruplu konferans başlatıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilir. Konferans odası maksimum 160 grupluktur ve her bir konferans için maksimum 13 kişi katılabilir.

3.Parti Çözümler ile Entegrasyon
iPECS eMG800, konaklama ve sağlık sektörleri için 3rd parti çözümleri ile entegrasyon sağlamaktadır. iPECS eMG800, yüksek uyumluluk ile mevcut çözümleri kullanmak için maliyet tasarrufu sağlar. Genel olarak doğrudan veya aracı yazılım entegrasyonu desteklenmektedir. Kullanıcının yerel bir çözümü olduğunda bu kolay bir şekilde entegre edilebilmektedir ve çeşitli aracı yazılım desteği ile öncekinden daha güvenilir iPECS özellikleri sunulmaktadır. Genellikle farklı konaklama ve sağlık çözümleri ile entegre edilmektedir. iPECS eMG800’ün yüksek uyumluluğu ile farklı yerel özelleştirilmiş çözümler ile birlikte çalışmak mümkün olmaktadır.

Kolay Konumlandırma, Kurulum ve Yönetim
iPECS eMG800, çok seviyeli kullanıcı dostu yönetim aracı ile çok iyi organize edilmiştir. Gelişmiş Kurulum sihirbazı ve Web-admin ile BT müdürleri kolaylıkla sistemi konumlandırıp yönetebilir. Sezgisel ve özelleştirilebilir Web-Admin ile kullanıcılar yerel veya uzaktan bağlantı üzerinden sistemi programlayıp kullanabilir. İlave olarak entegre sistem takip sistemi içerisinde çeşitli alarm hizmetleri bulunmaktadır. Sistem alarm olayları ve erken uyarılar, daha önceden belirlenmiş e-postaya gönderilebilir, bu şekilde sistem düzgün bir şekilde yönetilebilir. (Dış alarm kişilerinden gelen alarm, Acil durum çağrısı, Banyo alarmı, Arıza bilgilendirme, Kapasite dolması ve Lisans bitişi, vs.)

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim