iPECS eMG100

iPECS eMG100 Tümleşik İletişim Platformu

Rekabetçi Fiyat, Güvenilir ve Güçlü İletişim
Tüm iş iletişim ihtiyacınızı tek bir sisteme entegre ederek dönüştürecek olan Tümleşik İletişim (UC) zamanı. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin daha iyi iletişim kurmasına, verimliliğini artırmasına ve işletmenizi üst seviyeye taşımasına yardımcı olacak rekabetçi fiyat ve kullanımı kolay zengin özellikli bir platform.

Uygun maliyetli hibrit platform
Ip, dijital, analog ve uc cihazlarını destekleyen uygun maliyetli bir hibrit platformdur, böylece herhangi bir teknolojiye sahip herhangi bir cihazdan çalışabilirsiniz. İpecs emg100, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkaracak birçok entegre çözüm sunar. Tdm arayüzleri, acil durum alarmı ve röle ve çağrı özellikleri ile dahili voıp ve vm kapasitesi varsayılan olarak gömülüdür. Kutudan çıkan birçok iletişim özelliğine sahip kompakt tasarım.

Basit tek kabinet
iPECS eMG100, gereksinimlerinize bağlı olarak duvara veya 19 inç rack kabinete monte edilebilen tek bir kabin olarak gelir. Tüm bağlantı noktaları evrensel uyumluluk için RJ45 arabirimine sahiptir. İletişim kapasitenizi ikiye katlamak için bir iPECS eMG100 kabini ve gerekli ek lisans eklemeniz yeteri olacaktır.

Zengin iş uygulamaları
iPECS eMG100, küçük ve orta ölçekli kurumsal işletmelerde değişen ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak için zengin iş uygulamaları ve mobil istemciler sunar. Ayrıca otelcilik, sağlık ve diğer endüstrilerdeki ihtiyaçları karşılamak adına 3. parti çözümlerle birlikte çalışabilirlik sunar.

Mobil olmayı hedefleyin
Ofiste, depoda veya fabrikada olsun IP DECT, zorlu ortamlarda bile güvenilir iletişim sağlar. Daha kişiselleştirilmiş mobilite ve ofis dışı kullanımlar için iPECS UCS, masa telefonlarının gücünü akıllı telefonlara, tabletlere ve PC’lere taşıyor. Buna ek olarak, Mobil Abone (MEX) özelliği kesintisiz iletişim ve kullanım kolaylığı için masa telefonu ve cep telefonu arasında sorunsuz ve kolay bir şekilde haberleşmenizi sağlar. Herhangi bir konumdaki herhangi bir cihazdan tek numara servisiyle profesyonel olun. iPECS mobilite çözümlerinden yararlanın ve ofisi yanınızda taşıyın.

Kolay kurulum ve basit yönetim
BT yöneticileri ilk kurulumdan sonra kolay kullanım ve yönetim için ayarları hızla özelleştirebilir. Çok sayıda kullanıcı dostu yönetim seviyesi sayesinde kolay yönetim ve kullanım için değer katar. Web yöneticisi, BT yöneticilerinin iş akışlarını kolayca özelleştirmelerine ve yerel ve uzaktan gerçek zamanlı işlemi yönetmelerine yardımcı olur.

Güvenilir çok bölgeli dağıtım
Bölgesel ayakta kalmayı (LCM) destekleyen bir lokal / şube sistemi ile çok bölgeli dağıtık yapıyı sorunsuzca hayata geçirebilirsiniz. Ara bağlantıları kopması durumunda lokal PSTN ağına yedekleme bağlantıları haberleşmenizi sürdürmek bağlamında kullanılabilir. Bölgeler arasında otomatik geçiş ile kesinti sebebiyle iş kaybı süreçlerinden kaçının, böylece müşterileriniz ihtiyaç duyduklarında size ulaşabilir.

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim