IPECS Bulut Çözümleri

IPECS Bulut Çözümleri

Kurumsal İletişiminin Geleceğini Kucaklayın
iPECS Cloud, bulut ortamına uygun klasik PABX özelliklerini koruyan sınıfının en iyisi buluttan kiralama çözümüdür. iPECS Cloud, Ericsson-LG’nin kanıtlanmış öncü kurumsal iletişim teknolojisi üzerine çeviklik, esneklik ve işlevsellik sağlar. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, ekibinizin her yerden çalışmasını sağlayan ölçeklenebilir bulut çözümümüzle sistemlerinizi geleceğe hazırlayın.

Bir Bakışta iPECS Bulut
– Maksimum 300K bağlantı noktası ve 100K çoklu firma desteklenir
– Çok katmanlı yönetim arayüzü ile kolay kullanım ve bakım
– Coğrafi yedeklilik, Yerel hayatta kalma
– Güçlü telefon özellikleri
– VMWare ve KVM desteklenir
– Otomatik tedarik ve kaynak yönetimi
– 3. parti faturalandırma hizmeti entegrasyonu için faturalandırma ağ geçidi
– UC çözümü, Sesli konferans köprüsü, WebFAX
– Otomatik karşılma, Sesli posta, Çağrı kaydı
– Otomatik arama engelleme hizmeti
– Çoklu kanal iletişim merkezi çözümü (iPECS CCC)

iPECS Bulut Avantajları

Ödün Vermeden Maliyetlerden Tasarruf Edin
iPECS Cloud, kurumsal iletişimde kaynak kullanımınız konusunda sizi karmaşıklıktan ve endişelerden kurtarır. Bakımı veya değiştirilmesi gereken eski bir donanım yok. Sadece güncelliğini koruyan sorunsuz bir bulut iletişim sistemi. İşletmeniz büyüdükçe, iletişim çözümünüzün kapasitesini, özelliklerini ve uygulamalarını iş gereksinimleriniz için optimize edilmiş ve özelleştirilmiş hale getirebilirsiniz. İletişiminizin basit ve geleceğe hazır olmasını sağlayarak, temel işinize para ve zamandan tasarruf ederek odaklanabilirsiniz.

Esnek Dağıtım Yapı Senaryosu
İşletmelerin farklı iletişim ortamları ve ihtiyaçları vardır. iPECS Cloud, herkese açık, özel veya karma bulut gibi çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Ağ dönüşümünüz için en uygun olanı dağıtın. İster maliyetleri düşürmek ister performansı artırmak için hareket ediyor olun, yeni bir buluta geçiş, gelişmiş hız, güvenilirlik ve güvenlikten yararlanmak anlamına gelir. Genişlemeyi planlıyorsanız, iPECS Cloud sizinle birlikte genişleyecektir. Her büyüklükteki işletmeye yarar sağlayan bir çözümle her boyuta uygun ölçeklenebilirliğin keyfini çıkarın.

Her Yerde Birlikte Çalışın
iPECS, IP PBX, UC uygulaması, Ses, Video ve yönetim araçları gibi kanıtlanmış bir iş iletişimi portföyü sunar. Artık Cloud’ da bile, Sıcak Masa, Mobil Abone, Gurup Sıra, Çoklu paylaşımlı numaralandırma vb. gibi tüm telefon özelliklerinin keyfini yerinde olduğu gibi çıkarabilirsiniz. ‘iPECS UCE’, hepsi bir arada UC çözümü gibi işbirliği uygulamalarıyla, çoklu cihazlarla gerçek zamanlı olarak iş arkadaşlarınız arasında kolayca işbirliği yapabilir ve sunumlar ve dosya paylaşımı için FHD video konferansı düzenleyebilirsiniz. Birlikte çalışmayı kolaylaştıran bulut işbirliği araçlarıyla ekibinizi güçlendirin.

Müşteri Deneyiminizi Geliştirin
Ofis dışındayken önemli bir iş görüşmesini kaçırmış olabilirsiniz. İş iletişiminizde sürekliliğe sahip olmak müşteri memnuniyetiniz için çok önemlidir. iPECS Bulut İletişim Merkezi (iPECS CCC) ile tüm müşteri destek kanallarını açarak müşteri memnuniyetini garanti edecek geliştirilmiş müşteri hizmetlerini kolayca görebilirsiniz. Her yerde bulunan çok kanallı iletişimi desteklemek ve müşterileri yakınlaştırmak için ofisleri ve kişileri sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar.

Güçlü Yönetim Aracı
iPECS Cloud, zaman ve işletme giderlerini azaltmak için çok katmanlı bir yönetim aracı içerir. Web tabanlı yönetim GUI tüm kaynaklar için kolay ve sezgisel bir yönetim aracıdır. Arka Plan portalı, iş ortaklarının faturalandırma ağ geçidi yönetimi ile iPECS Cloud iş ortaklarının tüm hizmetlerin yapılandırılması ve sipariş edilmesi içindir. Müşteri BT yöneticisi ve son kullanıcı için tüm katman yönetimi için ön plan portalı kullanılır. Öğrenmesi kolay, sezgisel arayüzü sayesinde her cihazda aynı görünen ve aynı şekilde davranan ekibinizi hızlı bir şekilde eğitin.

Cihazlarınızı Kendiniz Yönetin ve Yapılandırın
Günümüzün karmaşık kurumsal iş çözümleri ve sınırlı BT kaynakları ile, tüm son kullanıcıların değişiklik taleplerini yönetmek zor olabilir. BT yöneticileri düzenleme erişimini özelliklere göre bölebilir ve daha esnek ve özelleştirilebilir bir iş ortamı için uygun son kullanıcılara atayabilir. Son kullanıcılar, nerede olurlarsa olsunlar, web tarayıcısı aracılığıyla kendi yapılandırmalarını yöneterek hem BT personelinizin hem de son kullanıcının verimliliğini artırabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=UY7uolVZt-o

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim