Relay Switch 2 - Aç/Kapa Role

Fibaro Aç/Kapa Tekli ve İkili Role Modülü

Aydınlatmalar ve elektrikli ekipmanlar üzerinde tam kontrol…

Fibaro röle modülünü aydınlatma düğmesinin arkasına monte ederek ışığı, prizin arkasına monte ederek prize takılı elektrikli cihazları akıllı ev sistemi üzerinden istediğiniz zaman açıp kapatın. Bu sayede lambaların ve cihazların çalışma saatlerini ayarlayarak ve üzerinden geçen enerji tüketimini ölçerek , benzersiz tasarruf ve konfor senaryoları oluşturabilirsiniz. Örneğin; çamaşır ve bulaşık makinelerinin çalışmasını elektrik tarifesinin ucuz olduğu saatlerde başlatabilir, açık unutulmuş cihazlara anında müdahale edebilirsiniz.

İstediğiniz her yere sığar. Fibaro modülleri gerçekten küçük. Minyatür boyutları sayesinde gömme montajlı bağlantı kutularının ve ışık anahtar prizlerinin çoğuna uyarlar.

Fibaro Tek / Çift Anahtar, herhangi bir elektrikli cihazı uzaktan açıp kapatmanızı sağlar. Herhangi bir arıza durumunda bulaşık makinenizi açın veya gücü otomatik olarak kesin. Sahip olduğunuz tüm ev aletlerini gücü keserek veya prizden açarak kontrol edebilirsiniz.

Fibaro Tek / Çift Anahtara bağlı ürün, ne amaçla kullanıldığına bakılmaksızın, modüllere bağlı cihazların elektrik enerjisi tüketimi sürekli olarak izlenir. Z-Wave teknolojisinde çalışan modüller, Ev Merkezindeki Enerji Paneli sayesinde tüketimleri analiz etmek ve okunması kolay grafikler kullanarak geniş seçenekler sunar. Elektrik tüketimini kontrol edin, cihazlarınızın çalışmasını planlayın ve enerji tasarrufu yapın.

Apple teknolojisinin hayranları ve kullanıcıları için Apple HomeKit için akıllı Tek Anahtar modülü sürümüne sahibiz. En sevdiğiniz platformla Fibaro modüllerini kullanın.

https://www.youtube.com/watch?v=ZsEhTRG8PEA

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim