Kapı ve Pencere Sensörü

Fibaro Kapı ve Pencere Sensörü

Sıcaklık ölçüm özelliğine sahip bir kontak sensörü

En kompakt boyut
FIBARO Kapı / Pencere Sensörü piyasadaki en iyi tasarlanmış ve en küçük kontak ve sıcaklık sensörüdür. Minyatür boyutları ve sıra dışı hafifliği, pencere çerçeveleri ve kapılarınızda neredeyse görünmez kılar.

Çoklu Kullanım Alanı
FIBARO Kapı / Pencere Sensörü, herhangi bir iç tasarıma sorunsuz bir şekilde uyar ve en önemlisi kurulumu kolaydır. Böyle bir sensörün çok yararlı olacağı birçok yer var – siz seçin !!  Dış Kapı, Pencere, Garaj Kapısı, Çatı Penceresi, Oda Kapıları…

Pencereyi kapatmayı asla unutmayacaksın
FIBARO Kapı / Pencere Sensörleri ile donatılmış bir ev size açık pencereleri hatırlatacaktır. İşe gitmek, uyumak ya da yağmur gibi bir şey olduğunda sensör senaryoya göre hareket eder.

Akıllı ısıtma
Bir oda havalandırıldığında, FIBARO Kapı / Pencere Sensörü klimanızı durdurmak veya geçici olarak devre dışı bırakmak için ısıtmayı bildirir.

Eve Hoşgeldin!
FIBARO Kapı / Pencere Sensörünü bir senaryo aktivatörü olarak kullanabilirsiniz. Ana kapıya yerleştirildiğinde, sensör giren sakinleri karşılayacak bir dizi aydınlatma, multimedya vb bir işlemi başlatabilir.

Anında bildirimler
Kazayla açık bırakılan her kapı veya pencere hakkında bilgi sahibi olacaksınız. FIBARO Kapı / Pencere Sensörü doğrudan akıllı telefonunuza bilgi gönderecektir.

Kurcalamaya ve hasara karşı koruma
FIBARO Kapı / Pencere Sensörü, sensörü çıkarma veya kasasını açma girişimleri hakkında sizi derhal bilgilendirecektir. Siz ve ailenizin korunduğundan emin olabilirsiniz.

Her şey kontrol altında
FIBARO Kapı / Pencere Sensörü, evdeki ilk yardım dolabının, aletlerin veya tehlikeli nesneleri tutan herhangi bir şeyin koruyucusu olarak da mükemmeldir. Eğer açılırlarsa FIBARO sizi uyaracaktır.

Işığın otomatik kontrolü
Işığı açmanın en basit yolunun kapıyı açtığı yerler FIBARO Kapı / Pencere Sensörü için mükemmel olacaktır. Belirli bir süre sonra faturanızı gereksiz yere artırmamanız için lambayı otomatik olarak kapatabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=E-6tzeIVMmo

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim