Fibaro Home Center 3

Fibaro Home Center 3 Kontrol Ünitesi

Akıllı Ev Deneyimini Limitsiz Keşfedin..
Fibaro HomeCenter 3 , 10 yılı aşkın bir süredir  müşteri deneyimi ve sahadan gelen talepler doğrultusunda tasarlandı. Homecenter 3 dünyanın en gelişmiş akıllı ev yönetim birimine sahiptir. Tüm akıllı ev özelliklerini kolay bir ağ geçidinde kontrol etmenizi sağlayacak modern ve güvenilir cihazdır. Tek bir butona basarak yada bir el hareketinizle karmaşık işlemleri çözebilirsiniz

  • Daha fazla kapsama alanı %50 > Homecenter 2
  • Daha fazla bellek 2 GB RAM
  • Daha hızlı işlemci Homecenter 2 den 1,3 kat daha hızlı
  • Daha fazla saklama alanı 8 GB Dahili Bellek

Önce Güvenlik
Verilerinizin ve evinize erişiminizin etkili bir şekilde korunduğundan emin olabilirsiniz. Global dizüstü bilgisayar üreticileri tarafından kullanılan son teknoloji güvenlik, artık karmaşık veri korumasını garanti etmek, Home Center 3’ün görevidir.

İnternet bağlantısı yok! Artık sorun değil
İnternet bağlantınız olmadığı için endişelenmeyi bırakın çünkü eviniz akıllı özelliklerini internet olmasa dahi çalıştıracaktır. FIBARO’nun akıllı evi, dünya çapında web bağlantısı olmasa bile en iyi şekilde çalışmaya devam ediyor

Akıllı evinizi, akıllı telefonla yönetin
Home Center Uygulaması akıllı evinizle sürekli bağlantı sağlar ve dünyanın herhangi bir yerinden yönetmenizi sağlar. Mobil uygulamanın gelecek vaat eden UX arayüzü ve kullanım kolaylığı 2019 CES İnovasyon Ödülünün kazanılmasıyla sonuçlandı.

Sesiniz bizim için önemli!
Tüm FIBARO akıllı evinizi sesiniz de dahil olmak üzere farklı bir şekilde yönetin. En popüler ses asistanlarından birine (Amazon Alexa , Google Home , Siri , Google Asistant , Facebook Messenger Bot vb ) sadece birkaç kelime söyleyin ve evinizde bir çok işlevin başlamasını sağlayın. İnanılmaz bir deneyim değil mi?

Akıllı evinizi iyi tanıyan araba
Aracınızda bulunan ses kontrolü sayesinde akıllı ev yönetimini aracınızda iken bile Android Auto veya CarPlay ile kullanabilirsiniz. Yoldayken ev cihazları üzerinde tam kontrol, evinizi geri dönüşünüze hazırlamanızı veya evden çıkarken tüm güvenlik sistemini açmanızı sağlar.

Entegrasyonlarla daha güçlü bir akıllı ev
Fibaro HomeCenter 3 birçok akıllı cihaz üreticisi dünya markası ile uyumlu çalışır. Evinizde Smart TV, Ses Sistemi veya iklimlendirme sisteminizi kolayca HomeCenter 3 üzerinden kontrol edebilir, sınırsız senaryolar oluşturabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=29bHLFzY8dw

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim