Fibaro Home Center 2

Fibaro Home Center 2 Kontrol Ünitesi

Eviniz parmaklarınızın ucunda
PC’niz, tabletiniz, akıllı telefonunuz ve hatta Apple Watch’unuz için basit ve işlevsel bir uygulama sayesinde akıllı ev sisteminin izlenmesi, kurulumu ve yönetimi mümkündür. Seçili cihazlarda bildirim alın, etkinlik geçmişinizi analiz edin ve tercih ettiğiniz ekran boyutunda enerji tüketimi istatistiklerini görün. FIBARO Sistemini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde istediğiniz gibi yönetin.

Enerji Tasarrufu
Hiç çaba harcamadan harcamalarınızı optimize ettiğinizden ve evinizdeki enerjiyi yönettiğinizden emin olun. Akıllı eviniz nerede ve ne zaman tasarruf bulabileceğini en iyi şekilde bilir. 

Otomasyon Programları
Evinizin yaşam tarzınıza uyum sağlamasına izin verin. Akıllı evinizin uyanacağı ve sizinle uyuyacağı zamanlamaları hazırlayın, sıcaklığı, aydınlatmayı ve diğer özellikleri ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

Sadece kısa bir sesli komut veya şu anda istenen mükemmel bir ruh hali hazırlamak için tıklayın. Müzik sistemini, projektörü açın, aydınlatmayı, sıcaklığı ayarlayın ve perdeleri bir kerede kapatın.

Akıllı ev, beklentilerinizi bilir ve tüm ailenizin rahatlığına önem verir. Dönüşünüzden hemen sonra ev atmosferini hissetmeniz için her zaman varışınız için hazırlanır.

Herkesin Güvende Oldugundan Emin Olun
İşe git, tatilin tadını çıkar ya da huzur içinde dinlen. Ailenizin ve eşyalarınızın güvenliği dahil her şey halledilir. FIBARO Smart Home, en üst düzeyde güvenlik anlamına gelir.

Konforun Yeni Hali
Eve geldiğimizde, genellikle rahatlamaktan ve evinizde bazı rutin ayarlamaları  kolaylıkla yapmaktan hoşlanırız. Ev konforunun ilk sırada olduğu akıllı bir evden daha iyi bir şey yoktur.

Verileriniz Güvende
Akıllı ev sisteminin bir kullanıcısı olarak, tüm FIBARO hizmetlerini kullanmanızı sağlayan FIBARO Kimliği alırsınız. WAF ve Anti-DDoS sistemleri ile evinize ve verilerinize en üst düzeyde erişim sağlanır. Tüm şifreler dahil olmak üzere cihazlar ve akıllı ev HUB arasındaki iletişim şifrelenir, böylece evinizin mümkün olan her şekilde güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WbVezo1s7F4

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim