Fibaro Home Center Lite

Fibaro Home Center Lite Kontrol Ünitesi

Home Center Lite, tüm akıllı ev sistemini yönetmek için tasarlanmış küçük bir ağ geçididir. En küçük akıllı ev merkezlerinden biri olarak, basitleştirilmiş arayüzü ile ev otomasyonu programlamasını sağlar.

Birden çok yerel uygulamayı birleştirin, Google Asistan, Amazon Alexa veya Apple Siri aracılığıyla sesli komutları kullanın veya akıllı evinizden Messenger uygulaması aracılığıyla bir şeyler yapmasını isteyin.

Home Center Lite tasarım süreci, güçlü performansını daha somut hale getirmek için bir dizi doğrulanmış çözümü bir araya getirdi. Çok çeşitli ev aletleri ve cihazlarıyla kusursuz entegrasyon ile Home Center Lite ile ihtiyaçlarınıza göre ev otomasyonu sağlayın.

Home Center Lite’a uygulanan yazılım uzantıları, akıllı TV’ler, IP kameralar ve diğer 3. taraf cihazlar için kapsamlı bir sürücü kütüphanesini barındırır. Home Center Lite kompakt bir boyuta sahip olsa da, akıllı evinizi uzaktan veya yerel olarak sezgisel arayüzler kullanarak yönetmenizi sağlar.

Ne kadar eğlenceli?

Akıllı ev uygulaması ile gerçek deneyim
Bir akıllı telefon veya tablet ile ev otomasyonunuzu kurun, gezinin ve yönetin. Otomasyon senaryoları oluşturmak için gelişmiş programlama becerilerine ihtiyacınız yoktur. Grafik otomasyon oluşturucuyu kullanın ve orijinal akıllı ev uygulamamızla gerçek akıllı ev deneyimini yaşayın. Evinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

https://www.youtube.com/watch?v=WbVezo1s7F4

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim