Duman Sensörü

Fibaro Çok Yönlü Duman Dedektörü

FIBARO duman sensörü, evinizi ve ailenizi korurken, son teknoloji ile evinizin güzelliğini birleştirir. Fibaro duman sensörü, dumanın içine girmesini sağlayan deliklerin tasarımındaki yenilikçilik sayesinde dünyadaki sensörler içinde dumanı en hızlı hisseden sensördür.

Sadece 65 mm çapında ve 29mm yüksekliğinde olan FIBARO duman sensörü bir yangın tehlikesi durumunda renk değiştiren RGB LED’i ve dahili sireni ile sizi uyaracak. Bir yandan uyarırken diğer yandan başlatacağı aksiyonlara ise siz karar vereceksiniz; örneğin ışıkları açıp kapatmak, çıkış yolu aydınlatmasını devreye sokmak, pencereleri (motorlu) açıp ortamı havalandırmak, dışarı çıkış kapısını açmak vb.

DİZAYNDA MÜKEMMELLİK
Cihazlarımızı oluştururken hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz, bu yüzden dikkatli bir şekilde yapılmış Duman Sensörü sadece sizi ve sevdiklerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda her oda için zarif ve şık bir ayrıntı içerir. Böyle küçük bir duman dedektörü için oldukça etkileyici, değil mi?

AİLENİZE MÜKEMMEL KORUMA
Genellikle geceleri bizi ayakta tutan şey, sevdiklerimizin güvenliği ve değerli eşyalarımızın korunması korkusudur. Evinizdeki FIBARO duman dedektörü, her gün sizi gece-gündüz izleyen bir koruyucudur

HER ZAMAN KONTROL ALTINDA
Duman Sensörü bir tehlike algıladığında, alarm senaryosunu anında başlatır ve derhal mobil cihazınızda sizi uyarır. Evinizdeki diğer FIBARO ve Z-Wave ürünleri ile haberleşerek havalandırmayı açar, Kapı ve panjurları açar . Motorlu pencere sistemine sahipseniz pencereleri de açarak dumana maruz kalmanızı engeller

Nerede olursanız olun, her şey kontrolünüz altında.

Özellikler

  • Kablosuz iletişim
  • Ortalama 2 yıl pil ömrü
  • Senaryo tetikleme özelliği
  • Akıllı bilgilendirmeler
  • Ortam ısı ölçme özelliği
  • Kullanım alanına göre hassasiyet ayarı
https://www.youtube.com/watch?v=OQvFojbnRy8

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim