Keyfob - Çok Fonsiyonlu Kumanda

Fibaro Keyfob - Çok Fonsiyonlu Kumanda

EVİNİZ İÇİN UZAKTAN KUMANDA

İdeal Tasarım
KeyFob, detaylara özen gösterilerek tasarlanmıştır. Ergonomik ve kompakt şekli, elinize ve cebinize mükemmel uyum sağlarken, yükseltilmiş düğmeler sezgisel tıklamaya izin verir.

30’a yakın işlev tek kumandada
Her düğmeye basıldığında 1, 2 veya 3 tıklama seçeneğine yanıt verir ve bir düğmeyi basılı tutarsınız. Toplamda 24 olasılık var. Kişisel tuş dizimi ayarlamak için 2 ila 5 tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Güvenlik bilinci
KeyFob, yanlışlıkla yapılan tıklamalara veya yetkisiz kullanıma karşı etkili bir şekilde koruyan tamamen yapılandırılabilir, otomatik bir pim kilidiyle birlikte gelir.

Tek başına bütün evi kontrol eder
Işıkları kontrol edin, müziği açın, sıcaklığı yönetin, panjurları ve kapıları kapatın ve kapıyı açın. İstediğiniz neredeyse tüm KeyFob cihazlarını ve sahnelerini çalıştırın. Sıcaklık, panjurları ve kapıları kapatın ve kapıyı açın. Neredeyse istediğiniz KeyFob cihazlarını ve senaryoları çalıştırın.

Konfor ve Güvenlik
Eve geldiğinizde, KeyFob garajı zahmetsizce açabilir, güvenliğiniz ve rahatınız için araba yolunu aydınlatabilir ve evinizdeki alarmı devreden çıkarabilir. Bu eylemlerin her biri bağımsız olarak veya tüm eylem dizisini belirli bir sahne olarak başlatabilecek tek bir tıklama ile tetiklenebilir.

Sağlamlıkdan taviz vermeyen tasarım
FIBARO KeyFob, her koşulda çalışan bir uzaktan kumandadır. IP54 güvenlik seviyesi sıçrayan suya, toza ve kasanın içine erişmeye yönelik istenmeyen girişime karşı direnç sağlar.

Hayatı kolaylaştıran uygulamalar
Eve geldiğinizde veya arkadaşlarınız kapıdayken elektronik kilitleri açın. Mümkün olan en yüksek güvenliği korurken yeni bir kolaylık boyutu açın. Tabi FIBARO interkom dan önce kimin geldiğine bakmanızda fayda var 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ym0D7obWoWM

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim