Akıllı Termostatik Vana

Fibaro Akıllı Termostat

FIBARO’dan ısıtma sisteminiz için inovatif çözüm

Sadelik teknoloji ile birleştiğinde bir devrimin anahtarıdır. Odanızın kübik kapasitesine bağlı olarak, termostatik radyatör vanamız, istediğiniz sıcaklığa ulaşmak için ne kadar zaman harcadığını hesaplar. Ayrıca, mevcut sıcaklık seviyesini üzerinde bulunan LED halka rengiyle belirtilir. Artık küçük ekranlarda ne yazdığını okumak için kendinizi zorlamayın Ekranlardaki sıcaklığı okumak yerine Sıcaklığını ayarlamayı dene ve renklerin dilini keşfet.

FIBARO Isı Kontrol Cihazı, tüm kombi yerine radyatörleri odadaki kişi sayısı veya radyatörlerin boyutu gibi mevcut oda koşullarına göre ayrı ayrı ayarlayabilir. Tüm bunlar, siz ve aileniz için en iyi koşulları sağlamak ve aynı zamanda benzeri görülmemiş tasarruflar elde etmenizi sağlar.

Coğrafi takip sayesinde sıcak bir ev sizi bekliyor
FIBARO Sistemi, eve giderken ısıtmayı etkinleştirebilir. Coğrafi konum olanakları sayesinde, termostatik radyatör vanası varış zamanınızı bilir. Vardığınızda mükemmel sıcaklık seviyesine ulaşmak için sıcaklığı optimum anda artırmaya başlayacaktır. Bu fonksiyon, çalışma saatleriniz düzensizse veya sadece hafta sonlarında kullandığınız hafta sonu evinizi ısıtmak için mükemmel çözümdür.

Özellikler

  • Yenilikçi ısıtma bölgesi yönetimi
  • Hassas sıcaklık ölçümü
  • Geçici değişiklik yapma imkânı ile zamanlama modu
  • Uyarlanabilir kendi kendine programlama için kullanılan öncü algoritmalar
  • Isıtma maliyetlerinde önemli azalma
  • Tüm kış mevsimi boyunca bir kez pil şarjı (şarj edilebilir batarya)
https://www.youtube.com/watch?v=R9cKQLQIeco

Galeri

Haydi Birlikte Bir Proje Gerçekleştirelim